Think of fire before it starts

Ieškantiems darbo

Atsakymai į visus klausimus apie darbo paiešką

Plačiau

Darbdaviams

Pagalba surandant ir išlaikant darbuotojus

Plačiau

Metodinė veikla

Priemonės klientų įgalinimui

Plačiau

Atsakingiems darbdaviams

Pagalba surandant ir išlaikant darbuotojus

Plačiau

HEROES WANTED!

Join our fire department

Apply here
0%
Inspection Requests
0%
Families saved
0%
Fire Alarm Inspection
0%
Public Meetings

Call us immediately you are the one: 1-234-567-8910

News & Events

Ilgalaikis bendradarbiavimas su Decathlon
Ilgalaikis bendradarbiavimas su Decathlon

Prancūzijos kapitalo sporto prekių tinklas „Decathlon”, bendradarbiaudamas su „SOPA“, yra įdarbinęs jau ne vieną...

Plačiau
Praktika darbo vietoje – H Drop patirtis
Praktika darbo vietoje – H Drop patirtis

Bendradarbiaudami su H Drop įdarbinome dvi darbuotojas su negalia, kurios rūpinasi, kad produktai klientus pasiektų puikiame...

Plačiau
Kaip pritraukti darbuotojus su negalia ir padėti jiems atsiskleisti
Kaip pritraukti darbuotojus su negalia ir padėti jiems atsiskleisti

Vis daugiau įmonių kalba už darbuotojų įvairovę ir jos kuriamą naudą kolektyvui bei klientams. Tačiau siekis įgyvendinti...

Plačiau

Youth Fire Stop Prevention & Intervention Program

Youth Fire Stop is a program designed to prevent misuse of fire by youth in our community and to educate and intervene when endangerment involving fire occurs. Youth Fire Stop has been streamlined in order to make the program more effective.

view referral form

They Say

SOPA konsultacijos padėjo geriau suprasti įvairių negalių skirtumus ir ypatumus, sužinojau, kaip asmenys su negalia gali reaguoti į skirtingas situacijas, su kuriomis susiduria. Gavau informacijos ir patarimų, kaip geriau pasiruošti priimti asmenis su negalia darbo aplinkoje. Padėjo surasti geriausią būdą komunikuoti su naujais negalią turinčiais kolegomis ir padėti jiems atsiskleisti darbo aplinkoje geriausiu būdu.

Aleksandra NevlianskajaSporto lyderė, Decathlon Vilnius

Nuoširdžiai norime padėkoti visai SOPA komandai už bendradarbiavimą, kurio dėka galėjome geriau pasiruošti negalią turinčio kandidato darbinimui. Pradžioje turėjome labai daug klausimų, dažnai susiskambindavome su organizacijos atstovais. Ačiū dar kartą už jūsų kantrybę, žinių pasidalinimą ir visapusę pagalbą mūsų organizacijai.

Agnė BanienėPersonalo konsultantė, Yara Lietuva

Sukūrėme darbo vietą Tatjanai pagal ypatingus jos gebėjimus: mergina turi unikalią atmintį, yra labai atsakinga ir kruopšti. Atskirdami funkcijas ir kurdami jai tinkamą darbo vietą nuėjome ilgą ir sunkų kelią, tačiau galiausiai Tatjanos istorija tapo įkvėpimu mums visiems.

 

Rimi Lietuva
Vaida Kaikarienė„Rimi Lietuva" personalo valdymo partnerė

Mokymai skatina keisti požiūrį į ilgai darbo nerandančius asmenis, susimąstyti, kiek įmonės pasiruošę priimti dirbti žmones, kuriems reikalingas specialus dėmesys

 

Renata RadžiūnėHR Guide

Kai atėjau į VšĮ "SOPA"  buvau gilioj duobėj. Baigęs kursus džiaugiausi, kad vis dėlto nesu toks apgailėtinas kaip maniau, iš tikrųjų mokymai labai padėjo pakelt pasitikėjimą savimi. Pradėjęs dirbt, kaip ir kiekvienas naujokas, „grybavau“, bet paskui išmokau tvarkytis. Dirbu, stojuosi sparčiai ant kojų, judu į priekį ir gan užtikrintai. Darbu džiaugiuosi, viskas gerai sekasi, puikiai tiesiog!

Giedrius
Giedrius, 25 metai