Padėsime rasti tinkamus darbuotojus

Darbo rinkoje trūkstant darbuotojų darbdaviams siūlome alternatyvų kandidatų šaltinį – mažiau galimybių turinčius žmones, kurie nori ir gali dirbti.

Kviečiame bendradarbiauti mažinant socialinę atskirtį ir didinant pažeidžiamų grupių įsiliejimą į darbo rinką.

Kodėl naudinga įdarbinti žmones iš atskirties grupių?

Išplėsite kandidatų paieškos ratą bei padidinsite galimybes atsirinkti tinkamus darbuotojus
Prisidėsite prie savo įmonės socialinės atsakomybės tikslų įgyvendinimo
Skirtingais žmonėmis praturtinsite įmonės kolektyvą ir atversite naujas perspektyvas
Turėsite galimybę gauti darbo užmokesčio subsidijas iš valstybės

Kaip atrenkame tinkamą  kandidatą?

Išsiaiškiname lūkesčius

Informuokite mus  apie laisvą darbo vietą ir susitikę išsiaiškinsime jūsų lūkesčius ir pageidavimus.

Atrenkame kandidatus

Atsižvelgdami į jūsų keliamus reikalavimus, pasiūlysime tinkamiausią kandidatą. Gerai pažįstame ieškančius darbo žmones, nes išsamiai vertiname jų darbo gebėjimus, asmenines savybes bei galimybes dirbti.

Užtikriname sklandų įdarbinimą

Prieš įsidarbinant jūsų atrinktiems žmonėms padėsime susitvarkyti įsidarbinimui reikalingus dokumentus, gauti reikalingas pažymas.  Informuosime jus apie darbo sąlygų pritaikymą ir valstybės teikiamos paramos galimybes.

Teikiame pagalbą darbo vietoje

Siekiame, kad būtumėte patenkinti darbuotoju, todėl asmeniui įsidarbinus padedame adaptuotis naujoje darbo vietoje, apmokome darbui reikalingų įgūdžių, teikiame konsultacijas sprendžiant kylančius nesklandumus.

Kaip galite susipažinti su mūsų siūlomais kandidatais?

Susitikimai su kandidatais

Kviečiame atvykti pas mus ir pristatyti jūsų įmonę darbo ieškantiems žmonėms. Pristatymų metu galėsite pasikalbėti su darbo ieškančiais žmonėmis, paskatinti juos kandidatuoti į laisvas darbo vietas ar atlikti pirminius interviu.

Vizitai į įmones

Supažindinkite suinteresuotus kandidatus su jūsų įmonės veikla darbo aplinka ir darbo vietomis kartu su mumis organizuodami vizitą į jūsų įmonę. Vizito metu galėsite susipažinti su kandidatais ir aptarti jų galimybes dirbti.

Darbo pokalbių imitacijos

Kartu organizuokite darbo pokalbių imitacijas. Mes padėsime bedarbiams pasiruošti pokalbiui dėl darbo, o jūs suderintu laiku pravesite darbo interviu. Po pokalbio suteiksite grįžtamąjį  ryšį darbo ieškančiam žmogui ir taip padėsite ugdyti įgūdžius.

Praktika darbo vietoje

Organizuojame praktikas darbo vietose. Praktika darbo vietoje padės jums įvertinti kandidatų galimybes dirbti, o darbo ieškantiems žmonėms  suprasti įmonių reikalavimus bei ugdyti konkrečiai darbo vietai reikalingus gebėjimus. Gerai per praktiką pasirodęs, susipažinęs su įmone ir išugdęs tinkamus gebėjimus praktikantas galės tapti puikiu darbuotoju.

Bendradarbiavimo sėkmės