Siūlome bendradarbiauti siekiant atsakingo verslo tikslų žmogiškųjų išteklių srityje.

Įgyvendinkite atsakingą verslą su mumis!

Bendradarbiavimo pasiūlymai

Darbuotojų pasiūla
Darbuotojų pasiūla

Nuolat dirbame su ieškančiais darbo asmenimis, todėl galime pasiūlyti kandidatų į laisvas darbo vietas jūsų įmonėje.

Plačiau
Mokymai jūsų įmonėms darbuotojams
Mokymai jūsų įmonėms darbuotojams

Socialiai atsakingi mokymai ir renginiai jūsų komandai

Plačiau
Įvairovės chartija
Įvairovės chartija

Kviečiame prisijungti prie Įvairovės chartijos Lietuvoje, kurios tikslas paskatinti įmones ir organizacijas įgyvendinti ir plėtoti įvairovės iniciatyvas.

Plačiau
Galimybė savanoriauti
Galimybė savanoriauti

Siūlome savanoriauti darbuotojams, kurie savo kompetencijomis gali prisidėti didinant asmenų iš pažeidžiamų grupių įsidarbinimo galimybes

Plačiau
Gaminiai iš parakordo
Gaminiai iš parakordo

Jūsų konferencijoms, mokymams ar renginiams siūlome mūsų socialinio verslo “Share the light” dirbtuvėse sukurtus aksesuarus iš parakordo.

Plačiau
DUOday
DUOday

Prisijunkite prie tarptautinės iniciatyvos DUOday – dienos, kai įmonės ar organizacijos atveria savo duris žmonėms su negalia

Plačiau

„Jausdami darbuotojų trūkumą ieškojome organizacijų, kurios padeda žmonėms, turintiems sunkumų įsidarbinti. Taip radome SOPA ir iškart gavome kvietimą atvykti į įmonės pristatymą. Nors nesitikėjau, bet buvo labai naudingas, nes dalyvavo nemažai kandidatų, kurie rodė susidomėjimą mūsų siūlomomis darbo vietomis, uždavinėjo klausimus. Vėliau su SOPA organizavome vizitą į įmonę, gyvai pristatėme darbo vietos, sąlygos ir reikalavimai. O ir mes galėjome geriau pažinti kandidatus, su kiekvienu pasikalbėti, išklausyti jų lūkesčius, susidaryti įspūdį, kurie yra tinkami darbo vietai. Galiausiai gavome vieną puikų darbuotoją, kuris dirba iki šiol.

Lyginant su paprasta CV atranka ir skambučiais kandidatams, gyvas bendravimas susitikimo metu turi daug privalumų. Tie žmonės yra kitokie, todėl jiems reikia kitokio priėjimo. Svarbu, kad jie pamato ir patį darbdavį, o darbdavys mato juos ir gali iškart pasikalbėti.

Džiaugiamės bendradarbiavimu su SOPA, malonu, kad yra tęstinumas ir abipusiai naudingas ryšys.

 

 

Donata Ramanauskaitė, pardavimų vadovė, UAB „Rent-tex“

Renginys labai patiko, visi labai džiaugiasi tiek apyrankėmis, tiek pačiu procesu. Ačiū Jums už viską!

 

 

 

Sigita Volkavičienė, Manager Facilities, UAB „Intermedix Lietuva“

Mokymai skatina keisti požiūrį į ilgai darbo nerandančius asmenis, susimąstyti, kiek įmonės pasiruošę priimti dirbti žmones, kuriems reikalingas specialus dėmesys

 

Renata Radžiūnė, HR Guide

Įdarbinome nemažai VŠĮ „SOPA“ rekomenduotų darbuotojų, kurie sėkmingai įsitvirtino mūsų įmonėje. Džiaugiamės bendradarbiavimu ir tikimės jį vystyti ateityje.

 

Egidijus Česūnas, UAB „Lemeras“ direktorius

Džiaugiamės Jūsų veikla ir dėkojame Jums už pagalbą surandant gerą darbuotoją

 

Darius Jodzevičius, UAB „Vygėja“

Vertiname bendradarbiavimą su „SOPA“, nes suprantate mūsų poreikius, keliamus reikalavimus darbuotojams, atliekate pirminę atranką

 

Lolita Aškelovičė , AB „Archyvų sistemos“ personalo vadovė

Įgijau naujos patirties kalbėdama su tokiais kandidatais, kurie tikrai ne visada pakviečiami dalyvauti į realius pokalbius (nepraeina pirminės cv atrankos). Dalyvavimas tokiuose projektuose ne tik praturtina patirtį, bet ir suteikia teigiamų emocijų.

Renata Šutinytė, "Retal Lithuania“ personalo vadybininkė