Darbuotojų pasiūla
Padėsime rasti tinkamus darbuotojus

Siūlome žmones, kuriems sunku konkuruoti su kitais į laisvas darbo vietas. Nepaisant to jie gali būti puikūs darbuotojai.  Išsamiai vertiname jų gebėjimus bei asmenines savybes, todėl galime pasiūlyti tinkamiausius atsižvelgiant į jūsų keliamus reikalavimus.

  • Organizuojame įmonių pristatymus darbo ieškantiems žmonėms. Pristatymų metu galima pasikalbėti su darbo ieškančiais žmonėmis, paskatinti juos kandidatuoti į laisvas darbo vietas ar atlikti pirminius interviu.
  • Organizuojame vizitus į įmones, kurių metu galima išsamiai supažindinti suinteresuotus kandidatus su įmonės veikla, darbo aplinka, darbo vietomis.
  • Teikiame nuolatinę įdarbinimo tarpininko pagalbą darbo vietoje. Įsidarbinusiam asmeniui sudarome individualų adaptacijos planą, pagal poreikį apmokome darbui reikalingų įgūdžių, teikiame konsultacijas sprendžiant kylančius nesklandumus.
Nauda jūsų įmonei
  • Atverdami galimybes dirbti įvairiam personalui, tarp jų ir žmonėms su negalia, išplėsite kandidatų paieškos ratą bei padidinsite  galimybes atsirinkti tinkamus darbuotojus. Kaip taisyklė, neįgalieji, radę jiems tinkamą darbo vietą, yra patikimi ir lojalūs darbuotojai.
  • Žmonės iš įvairių socialinių sluoksnių darbo vietoje gali atskleisti kitokį, netradicinį požiūrį, atverti naujas perspektyvas, pasiūlyti idėjas, kurios ne tik praturtins įmonės kolektyvą, bet ir gali padėti pritraukti naujų klientų.
  • Žmonių su negalia priėmimas į sveikųjų kolektyvą gali netgi pakelti kitų darbuotojų produktyvumą. Įmonės, įdarbinusios neįgaliuosius, teigia, jog ir darbuotojai be negalios, esantys tame pačiame kolektyve, ima labiau stengtis.
  • Įmonės, įdarbindamos darbo rinkoje remiamus bedarbius, gali gauti paramą iš valstybės, kuri siekia iki 50 % darbo užmokesčio fondo.