Ugnė
Įsidarbinti per pandemiją. Ugnės istorija

“Per šį mėnesį jau tikrai turiu įsidarbinti” – kalbėjo Ugnė dar sausio pradžioje. Deja, pandemija ir karantino ribojimai šalyje skaudžiai smogė visai darbo rinkai. Ypatingai sunku savo vietą atrasti tapo tiems žmonėms, kuriems, kaip ir Ugnei, darbo sąlygos turi būti pritaikytos, o užduotys įsisavintos praktikos metu.

Sveikatinančius papildus gaminančios įmonės “H-Drop” sprendimas į savo komandą priimti negalią turintį kolegą ir suteikti galimybę praktikos metu išmokti darbo funkcijų buvo Ugnės sėkmės istorijos pradžia.  Prekybą internetu vykdančios įmonės darbų apimtys nesustojo ir karantino laikotarpiu. Papildomų darbo rankų pakuojant nepaprasto dailumo papildų buteliukus reikėjo skubiai.

 

 

 

 

 

 

Ugnė keletą dienų per savaitę po kelias valandas kartu su būsimuoju vadovu Vladu ir įdarbinimo tarpininke Inga mokėsi, kiek pastangų, atidumo ir kruopštaus darbo turi įdėti pakuotojas, kad produktas pirkėją pradžiugintų dar jo neišpakavus. Nuosekliai dirbdama, kartais pavargdama, klysdama ir pakuodama iš naujo Ugnė pamažu įgudo dirbti. Kartu su Vladu jie sprendė, kaip tinkamai paruošti ir sužymėti darbo vietą, kad Ugnei būtu paprasta susigaudyti erdvėje, atskirti ir pasirinkti tinkamas darbo priemones.

 

 

 

 

 

 

Darbo vietoje Ugnė jaučiasi vis drąsiau ir  laisviau bei kelia sau tikslą savarankiškai šeimininkauti be jokios papildomos pagalbos keletą dienų per savaitę sau patogiausiomis valandomis.