Elzė
Darbe tarsi šeimoje. Elzės istorija

Baigusi konditerių ugdymo programą profesinio mokymo centre Elzė pradėjo pirmojo darbo paieškas. Kepti pyragus ir kitus skanumynus Elzei tikrai patiko, tačiau mergina nebuvo tikra, ar kasdien pavyktų dirbti konditerės darbą. Nerimą kėlė ne tik greitas tempas, bet ir gerokai sudėtingesnės nei studijuojant užduotys.

 

 

 

 

 

 

Elzei buvo labai svarbu į darbą įsitraukti pamažu ir turėti galimybę ugdyti gebėjimus  darbo vietoje, saugioje ir priimančioje komandoje. Šeimos restorano „Jurgis ir Drakonas“ virtuvė buvo ta vieta, kurioje atsiskleidė Elzės stiprybės  – atkaklumas pasiekti tai, kas nebūtinai pavyksta iš pirmo karto, atsakomybės jausmas, mandagus bendravimas ir begalinis džiaugsmas būti komandos dalimi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Elzė restorane  yra atsakinga už blizgančius indus, švarias erdves ir karts nuo karto gelbsti virėjoms paruošti maisto produktus patiekalams. Restorano vadovė Laima kartu su Elze nuolat pasidžiaugia pasiekimais ir aptaria tai, ką dar reikėtų išmokti. Besišypsanti Elzė tikina  pasišnekučiuojanti su Laima apie viską.  Mergina didžiuojasi savo darbu, kaupia profesinės patirties bagažą, stiprina darbo komandoje įgūdžius ir svajoja ateityje būti kaip Laima ir drąsiai suktis restoranų virtuvėse ir salėse.