Elzė
Darbe tarsi šeimoje. Elzės istorija

Baigusi konditerių ugdymo programą profesinio mokymo centre Elzė pradėjo pirmojo darbo paieškas. Kepti pyragus ir kitus skanumynus Elzei tikrai patiko, tačiau mergina nebuvo tikra, ar kasdien pavyktų dirbti konditerės darbą. Nerimą kėlė ne tik greitas tempas, bet ir gerokai sudėtingesnės nei studijuojant užduotys.

 

 

 

 

 

 

Elzei buvo labai svarbu į darbą įsitraukti pamažu ir turėti galimybę ugdyti gebėjimus  darbo vietoje, saugioje ir priimančioje komandoje. Šeimos restorano „Jurgis ir Drakonas“ virtuvė buvo ta vieta, kurioje atsiskleidė Elzės stiprybės  – atkaklumas pasiekti tai, kas nebūtinai pavyksta iš pirmo karto, atsakomybės jausmas, mandagus bendravimas ir begalinis džiaugsmas būti komandos dalimi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Įsidarbinusi nuo 2020 m. spalio Elzė restorane buvo atsakinga už blizgančius indus, švarias erdves, o kartais pagelbėdavo virėjoms paruošti maisto produktus patiekalams. Mergina didžiavosi savo darbu ir kaupė profesinės patirties bagažą, stiprindama darbo komandoje įgūdžius ir svajojadama ateityje būti kaip jos vadovė Laima ir drąsiai suktis restoranų virtuvėse ir salėse.

 

Įgavusi patirties restorane Jurgis ir Drakonas po pusmečio Elzė susigundė darbu užsienyje. Šis sprendimas neatnešė sėkmės ir grįžusi Elzė vėl kreipėsi į mus („SOPA“) su prašymu padėti rasti darbą virtuvėje. Nuo 2021 rugsėjo Elzė darbuojasi IngosMaistas / AgniFood, kur ji pjausto daržoves ir atlieka pagalbinius darbus virtuvėje. Elzė didžiuojasi galinti prisidėti, kad vegetariški patiekalai laiku pasiektų daugiau nei 160 Vilniaus moksleivių.