Sandra
ĮVEIKTI BAIMES. SANDROS ISTORIJA

Patarimo, kaip įveikti baimes, galime klausti Sandros, kuri per trejus nuoseklaus darbo metus įrodė, kad siekiant tikslo įmanoma viskas. Jauna mergina buvo bene tyliausia mūsų dalyvė. Sandrai buvo nejauku ne tik bendrauti su nepažįstamais ar atsiliepti telefonu, bet ir papasakoti apie save, savo norus ir profesinius gebėjimus. Kūrybiškumą ir empatiją ugdantys užsiėmimai grupėse, darbo pokalbio imitacijos, susitikimai su skirtingais darbdaviais, kurie iš pradžių mažiau kalbina, daugiau pasakoja, buvo tie maži žingsneliai, kuriuos žengdama Sandra skleidėsi ir stiprėjo. Stebindama visus ji vis dažniau užtikrintai prabildavo kuo skirtingiausiomis temomis.

Užtikrintas tonas, kaip pasakoja Viktorija, Sandros vadovė Europos socialinio fondo agentūroje, buvo neabejotinas pranašumas dalyvaujant atrankoje.  Pasakiusi, kad niekur neis, kol nesupras, kaip teisingai atlikti užduotį, Sandra laimėjo projektų vadovės asistentės konkursą ir nuo 2020 spalio mėn. dirba agentūroje.

„Nebijoti ir drąsiai ieškoti, nes, kas ieško tas randa” – linki Sandra jaunuoliams, kurie kaip ir ji pati anksčiau jaučiasi pažeidžiami ir mokosi įveikti iššūkius.

 

Prisidėk, kad sėkmės istorijų būtų daugiau: 

https://www.aukok.lt/projektai/Negalia-netrukdo-dirbti