Martynas

Martynas visiškai nemato ir kiekvieną dieną naudojasi ekrano skaitymo programa, kuri jam viską perteikia garsu. Vytauto Didžiojo universitete jis baigė socialinio darbo studijas, turi bakalauro diplomą ir magistro laipsnį, taip pat studijavo informacines technologijas. Nors Martynas turi negalią, jis įsitikinęs, kad tai gyventi jam netrukdo. Priešingai, Martynas ieško būdų, kaip prisitaikyti.

Martynas 2022 metais sudalyvavo „DUOday“ ir visą dieną praleido „Swedbank“ Lietuvoje kartu su mentore Natalja. Vėliau sužinojo, kad „Swedbank“ ieško žmogaus, kuris išmanytų informacines technologijas, mokėtų anglų kalbą, galėtų dirbti Prieinamumo projekte. Sėkmingai įveikęs atranką, vaikinas iki šiol dirba „Swedbank“ Kauno biure.

Martyno pareigos – skaitmeninės informacijos prieinamumo testuotojas ir bene svarbiausias su Paslaugų prieinamumo (angl. Accessibility) projektu dirbančios komandos žmogus. Jo pagrindinis prioritetas – interneto banko ir kitos skaitmeninės aplinkos testavimas užtikrinant, kad ji atitiktų visus Prieinamumo akto reikalavimus ir būtų patogi naudoti žmonėms su negalia.

„Swedbank“ žmonės | Martynas: „Negalia netrukdo man gyventi ir aš savęs neriboju“ | blog.swedbank.lt


Atrasti talentai, išugdyti įgūdžiai, įveiktos baimės, sugriautos darbdavių nuostatos – mūsų organizacijos kuriami maži pokyčiai, kurie kasdien veda didelės žmogaus gyvenimo permainos – įsidarbinimo – link.
Šie pokyčiai nebūtų įmanomi be socialiai atsakingų darbdavių, supratingų kolegų, savanorių ir rėmėjų.

Kurkime pokyčių istorijas kartu!

VšĮ „SOPA“ bendrosios aukojimų sąlygos