Aelita

Su Aelita susipažinome daugiau kaip prieš 10 metų, kai ji kreipėsi į mūsų organizaciją ką tik pabaigusi apskaitininko kursus ir turėdama nedaug darbo patirties. Darbą surasti jai buvo nelengva, nors pastangas dėjo milžininškas. Siuntė CV, eidavo į pokalbius, tiek dėl darbo patirties trūkumo, tiek dėl klausos negalios visąlaik sulaukdavo to paties atsakymo – pasirinkome kitą kandidatą.
Aelita nenuleido rankų ir įtikinome ją, kad įgūdžių įgyti galima organizuojant praktiką pas mūsų partnerius “Inovacijų biuras”. Po praktikos jį įgavo daugiau praktinės patirties ir pasitikėjimo savimi, o tai padėjo jai pagaliau susirasti darbą.
Pakeitusi ne vieną darbovietę Aelitą vėl grįžo į Inovacijų biurą, tik jau nebe kaip praktikantė, o kaip buhalterės asistentė. Po metų pradėjo eiti buhalterės pareigas ir jau sėkmingai dirba įmonėje 4 metus.
Dabar ji yra kvalifikuota buhalterė, kuri atsakingai ir savarankiškai tvarko visą buhalterinę apskaitą. Ji nuolat tobulina savo žinias ir mokosi naujų dalykų. Ji yra pavyzdys visiems, kurie nori pasiekti savo tikslus. Pati Aelita neslepia pasididžiavimo savimi, kad tiek daug pasiekė.

Aelitos vadovė Rasa sako:

Jeigu ne SOPA ir Aelitos atkaklumas, tai tikriausiai nebūtų mūsų keliai suvedę.  Smagu, kad ji tobulėja, skiria laiko edukacijoms, investuoja net į mokymus, domisi sritimi. Dabar jau ir pati kartais teiraujuosi jos nuomonės ar patarimo tam tikrais klausimais.


Atrasti talentai, išugdyti įgūdžiai, įveiktos baimės, sugriautos darbdavių nuostatos – mūsų organizacijos kuriami maži pokyčiai, kurie kasdien veda didelės žmogaus gyvenimo permainos – įsidarbinimo – link.
Šie pokyčiai nebūtų įmanomi be socialiai atsakingų darbdavių, supratingų kolegų, savanorių ir rėmėjų.

Kurkime pokyčių istorijas kartu!

VšĮ „SOPA“ bendrosios aukojimų sąlygos