Padėkime skurstantiems patiems pasirūpinti savimi

aukok-lt-logo

Projektu siekiama padėti skurdą patiriantiems bedarbiams sugrįžti į darbo rinką: stiprinsime jų įgūdžius, įgalinsime aktyviai veikti, motyvuosime keisti susidariusią situaciją, tarpininkausime ieškant darbo.

Darbo praradimas yra vienas labiausiai stresą sukeliančių gyvenimo įvykių. Netekęs darbo žmogus praranda nuolatines pajamas, atsiranda nerimas dėl ateities, sumažėja pasitikėjimas savimi, prarandami įgūdžiai. Susirasti naują darbą ne visuomet yra paprasta ir ne kiekvienas žino, kaip ir kur jo ieškoti. Sunkiu gyvenimo laikotarpiu labai svarbu, kad žmogus gautų palaikymą, nenuleistų rankų ir dėtų pastangas keisti susidariusią situaciją, taptų atsakingas už savo gyvenimą pats taptų aktyvus jo kūrėjas, o nebūtų tik paramos prašytojas ir našta visuomenei.

Paslaugos bedarbiams

Įgūdžių lavinimas grupėse: užsiėmimų bus padedama apsispręsti dėl darbo paieškos krypties, didinama bedarbių motyvacija, pasitikėjimas savimi, supažindinama su darbo rinka ir jos reikalavimais, plėtojami socialiniai ryšiai, dalyviai bus įgalinami konkuruoti darbo rinkoje.

Individualios darbo paieškos konsultacijos: aptariami darbo pasiūlymai, rengiamas ir kiekvienam darbo pasiūlymui pritaikomas CV, ruošiamasi pokalbiui dėl darbo, imituojami darbo pokalbiai.

Tarpininkavimas įdarbinant: numatoma dėl kandidatų kreiptis į darbdavius, siūlant jiems kandidatus į laisvas darbo vietas, bus derinami ieškančiųjų darbo ir darbdavių poreikiai.

Parama darbo vietose: įsidarbinusiems asmenims pagal poreikį bus stiprinami darbui reikalingų įgūdžiai, paaiškinamos darbo užduotys, teikiama pagalba sprendžiant darbo vietoje kylančius nesklandumus.

Projekto trukmė: 2015 m. rugsėjis- 2016m. rugpjūtis

Projektas finansuotas privačių rėmėjų lėšomis.

Galutinė projekto ataskaita