Negalia netrukdo dirbti

aukok-lt-logo

Lietuvoje kas trečias žmogus su negalia gyvena žemiau skurdo ribos, dirba tik maždaug kas ketvirtas galintis dirbti neįgalusis. Susirasti darbą žmogui su negalia darbą nėra paprasta, o turinčiam proto negalią – beveik neįmanoma, nes jie negeba savarankiškai prisitaikyti prie nuolat kintančių ir kylančių reikalavimų darbo rinkoje. Darbdaviai nepageidauja tokių darbuotojų dėl turimų išankstinių nuostatų ir baimių, šių žmonių paprastai nenori įsileisti kolektyvas, be to, jiems reikia nuolatinės priežiūros.

Projekto tikslasdidinti žmonių su negalia įdarbinimo galimybes 

  • Intensyviai bendradarbiausime su darbdaviais, skatindami juos kurti specialiai pritaikytas darbo sąlygas žmonėms su  negalia. Darbdavius supažindinsime su neįgalių žmonių gebėjimais, pristatysime neįgaliųjų įdarbinimo sėkmės istorijas, gyvais pavyzdžiais rodysime, kodėl naudinga kurti įtraukias darbo vietas. Organizuosime bendras edukacines veiklas, įtraukdami tiek darbdavius, tiek pačius neįgaliuosius sieksime, jog per praktinę veiklą darbdaviai pažintų žmonių su negalia gebėjimus ir talentus.
  • Tam, kad darbuotojas su  negalia sėkmingai įsilietų į darbo rinką, teiksime pagalbą darbo vietoje – ugdysime darbui reikalingus gebėjimus, mokysime tinkamai atlikti užduotis, siekti kokybės, įveikti stresą ir nerimą  darbo vietoje

Projektas finansuojamas privačių rėmėjų lėšomis per aukojimo portalą aukok.lt

Projekto įgyvendinimas

1 etapas: 2019 m. sausis – 2020 m. sausis; 2019 m.  projekto įgyvendinimo ataskaita

2 etapas: 2020 m. vasaris – 2021 m. kovas; 2020-2021 m. projekto įgyvendinimo ataskaita

3 etapas: 2021 m. gegužė – 2022 m. gegužė