Audronė

Padėjome Audronei susirasti darbą, kuriame ji padarė karjerą  – pradėjusi nuo archyvarės padėjėjos pareigų tapo archyvavimo darbo projektų vadove.  Audronė vertina darbo vietą, nes ją surasti ir išlaikyti nebuvo labai paprasta.
Per krizę praradusi darbą 55-erių moteris susidūrė su dideliu iššūkiu susirasti naują darbą. Ji retai sulaukdavo kvietimų į darbo pokalbius, o ir iš jų grįždavo su tuo pačiu atsakymu – „mes jums paskambinsime“.

„Ką aš darau ne taip, kad iki šiol nerandu darbo? Kodėl, turėdama aukštąjį išsilavinimą, tinku tik viešiesiems darbams, kuriuos siūlo darbo birža?“, – su tokiais klausimais Audronė atvyko į „SOPA“. Ji norėjo rasti susirasti darbą, kuriame galėtų maksimaliai išnaudoti turimus gebėjimus ir patirtį, sukauptą per daugybę metų.

Užsiėmimuose Audronė išmoko prisistatyti darbdaviui, pabrėžti savo stipriąsias puses, pasigirti savo pasiekimais. Skatinome naudoti įvairius darbo paieškos būdus. „Niekada negalvojau, kad darbdaviui galima ir pasiskambinti telefonu“,- sakė Audronė po vieno iš mūsų užsiėmimų. Ne mažiau svarbus Audronei buvo psichologinis palaikymas ir pagarba jos norui ieškoti darbo pagal turimą kvalifikaciją ir gebėjimus.


Organizavome praktiką partnerių įmonėje archyvaro padėjėjo pozicijoje, kur Audronė galėjo išbandyti ir atnaujinti profesinius įgūdžius. Po praktikos jai iškart buvo pasiūlyta darbo vieta. Adaptacijos periodu padėjome įsitvirtinti darbo vietoje, sprendėme kylančius klausimus.
Audronė šauni darbuotoja, myli ir vertina savo darbą. Labai atsakinga ir pareiginga, nieko nedaro bet kaip, ieško atsakymų. Darbe yra sektinas pavyzdys jaunesniems kolegoms. Visada atrodo dalykiškai, elgiasi diplomatiškai ir orientuojasi į kliento poreikius, į sunkumus žiūri optimistiškai. Labai džiaugiuosi, kad turime savo kolektyve tokią  darbuotoją“ – teigiamai Audronės darbą vertina j tiesioginė jos vadovė.

Audronė džiaugiasi darbo vieta, kuri yra visai šalia namų, todėl ji gali lengvai derinti darbą ir mylimo anūko priežiūrą. Paklausta, kaip pasikeitė jos gyvenimas, Audronė sako: „Aš vėl dirbu ir esu visiems reikalinga“.