Renata
Renata: Laikas darbe praeina labai greitai

Negalią nuo vaikystės turinti Renata kreipėsi į mus neturėdama nei didelės darbinės patirties, nei profesinių įgūdžių, mat pagal turimą siuvėjos specialybę niekada nebuvo dirbusi. Dėl per didelio krūvio jai teko atsisakyti valytojos darbo socialinėje įmonėje.
Dabar Renata darbinius įgūdžius lavina darbo vietoje.  McDonalds restorane ji jau moka savarankiškai prižiūrėti tvarką salėje, kepa vištieną, pjausto salotas ir atlieka kitus pagalbinius darbus. Restorano vadovė negali atsistebėti Renatos drąsa ir noru dirbti.

Pradėjus dirbti McDonald’s restorane Renatos gyvenimas pasikeitė neatpažįstamai. Labiausiai ją džiugina draugiškas kolektyvas ir tai, kad nuolatos gali mokytis naujų dalykų. Restorano vadovė sako, kad Renata savo energija ir darbštumu užkrečia aplinkinius.


2022 metais “SOPA” sukūrė pokyčius 105 žmonių gyvenime!

Tai žmonės su fizine, psichikos ar kompleksine negalia, brandaus amžiaus asmenys, nuo karo bėgantys ukrainiečiai, kuriems suteikta reikalinga socialinė pagalba.
Atrasti talentai, išugdyti įgūdžiai, įveiktos baimės, sugriautos darbdavių nuostatos – mūsų organizacijos kuriami maži pokyčiai, kurie kasdien veda didelės žmogaus gyvenimo permainos – įsidarbinimo – link.
Šie pokyčiai nebūtų įmanomi be socialiai atsakingų darbdavių, supratingų kolegų, savanorių ir rėmėjų.

Kurkime pokyčių istorijas kartu!

Noriu paremti