Future Builders

eu-flag-erasmus_vect_pos

Projekto tikslas: suteikti jaunimo darbuotojams žinių apie darbą su jaunimu, kaip organizuoti užsiėmimus jaunimui verslumo, savanorystės ir komunikacijos temomis padedant jiems geriau integruotis į darbo rinką.

Projektą finansuoja:  Europos Komisija pagal  Erasmus + programą

Jaunimo darbuotojų mokymai vyko 2018 m. balandžio mėnesį Varšuvoje. Mokymuose dalyvavo VšĮ „SOPA“ įdarbinimo tarpininkė Inga Šukaitienė ir savanorė Lina Nikitinaitė.

Mokymuose dalyvavo 30 dalyvių iš 10 skirtingų šalių nuo Lietuvos iki Slovakijos. Dalyviai mokėsi vesti mokymus, o kaip tai padaryti tinkamiausiai – pasirūpino trys patyrę mokymų vadovai iš Norvegijos, Lenkijos bei Rumunijos. Mokymų vedėjų patirtis užtikrino, kad dalyviai gautų puikiai apdorotą bei kokybišką informaciją, kurią būtų galima pritaikyti ateityje.

Inga ir Lina mokėsi, kaip sėkmingai pradėti mokymus bei juos pravesti, kad jie būtų naudingi dalyviams; susipažino su įvairiais mokymų metodais; kūrė trumpametražius filmukus; simuliavo verslo kūrimo procesą ir mokėsi, kaip konsultuoti karjeros pasirinkimo klausimais; susipažino su vizualine komunikacija ir jos pritaikymu.

Pasak mokymų dalyvių, buvo naudingos ne tik įgytos žinios, bet ir piliečių iš kitų šalių pažinimas, susipažinimas su kitomis kultūromis ir tradicijomis.