Božena
Božena savo pavyzdžiu įkvepia kitus

Božena jau 1,5 metų sėkmingai dirba, nors darbo paieškos ir dalyvavimas mūsų programose užtruko 3 metus.  Užupio RIMI parduotuvėje  pritaikytu darbo krūviu dirbanti Božena džiaugiasi, kad darbuojasi draugiškame kolektyve, gauna palaikymą iš kolegų ir vadovų. Ji patenkinta, kad gali darbuotis lanksčiu darbo grafiku: „Gerai, kad darbe atsižvelgiama į mano norus ir galimybes. Kasdien turėčiau pradėti darbą 7 val. ryto, bet aš ateinu daug anksčiau – taip man patogiau. Pradedu skenuoti prekes nuo pieno skyriaus ir taip tikrinu visas prekių kategorijas: kai ką atidedu „Maisto bankui“, kai ką teikiu nukainojimui. Dabar jaučiu, kad užtenka laiko ir poilsiui, ir laisvalaikiui – toks nusistovėjęs dienos ritmas man labai patinka“, – pasakoja Božena.

Boženos pažanga džiaugiasi ir įmonė: „Rimi“ – Po nesėkmingų darbo paieškų Božena Banel per dieną įsidarbino Užupio „Rimi“ parduotuvėje

Įsidarbinusi po DUOday’21 Božena šiemet pati tapo DUOday ambasadore.Šiais metais Božena neįgaliesiems pati padėjo pasiruošti dalyvauti DUOday. Susitikimuose su potencialiais DUOday dalyviais ji pristatė savo patirtį, ragino neįgaliuosius nebijoti eiti į įmones susipažinti su įvairiomis darbo vietomis. Boženos pasidalinimas, kaip po ilgų ir nesėkmingų darbo darbo paieškų viena šešėliavimo diena pakeitė jos gyvenimą, įkvėpė kitus dalyvauti iniciatyvoje.


2022 metais “SOPA” sukūrė pokyčius 105 žmonių gyvenime!

Tai žmonės su fizine, psichikos ar kompleksine negalia, brandaus amžiaus asmenys, nuo karo bėgantys ukrainiečiai, kuriems suteikta reikalinga socialinė pagalba.
Atrasti talentai, išugdyti įgūdžiai, įveiktos baimės, sugriautos darbdavių nuostatos – mūsų organizacijos kuriami maži pokyčiai, kurie kasdien veda didelės žmogaus gyvenimo permainos – įsidarbinimo – link.
Šie pokyčiai nebūtų įmanomi be socialiai atsakingų darbdavių, supratingų kolegų, savanorių ir rėmėjų.

Kurkime pokyčių istorijas kartu!

Noriu paremti