Apie mus

Nuo 2006 m. padedame susirasti darbą ir išsilaikyti darbo vietose žmonėms, turintiems mažiau galimybių [tokiems kaip psichikos ir fizinę negalią turintiems bedarbiams, ilgalaikiams bedarbiams, jokios darbinės patirties neturintiems asmenims]. Neretai į mus kreipiasi žmonės, kurie yra psichologiškai palūžę, nepasitikintys savimi, netikintis visuomenę, išgyvenantys stresą dėl finansinių sunkumų ar nesėkmingų darbo paieškų.

Su kiekvienu ieškančiuoju darbo dirbame individualiai: vertiname galimybes darbo rinkoje, atliekame profesinį orientavimą ir konsultavimą, laviname įsidarbinimo gebėjimus, socialinius įgūdžius, tarpininkaujame darbo paieškos procese, teikiame paramą darbo vietoje asmeniui įsidarbinus.

Mes ne tik padedame susirasti darbą, bet darome kur kas daugiau – įkvepiame žmones pamatyti tikslą, įžiebiame viltį ir motyvuojame pokyčiams.

Mūsų vertybės

Skaidrumas
Siekiame paslaugų ir finansinio skaidrumo prieš privačius ir verslo klientus, rėmėjus, visuomenę.

Orumas
Gerbiame kiekvieno asmens orumą, nepriklausomai nuo jo(s) lyties, amžiaus, etninės kilmės, socialinės padėties ir kt. Pripažįstame kiekvieno teisę į orumo nežeminančias darbo sąlygas.

Partnerystė
Vertiname visus savo partnerius, su kuriais kartu siekiame geriausių rezultatų, bendradarbiaujame su privačiame, valstybiniame, nevyriausybiniame sektoriuje veikiančiomis Lietuvos ir užsienio organizacijomis.

Atvirumas
Esame atviri naujoms idėjoms ir iššūkiams. Siekiame būti nuolat besimokančia organizacija.

DIDŽIUOJAMĖS SAVO PASIEKIMAIS

Įdarbinimas

Dirbdami su didelių kliūčių turinčiais žmonėmis pasiekiame gerų rezultatų. Įsidarbinusių procentas siekia daugiau nei 70 %

Projektai

Sėkmingai įgyvendinome per 20 projektų, kuriuos rėmė įvairūs donorai. Esame gavę projektų kokybės konkurso nugalėtojų apdovanojimą.