Apie mus

Nuo 2006 m. padedame susirasti darbą ir išsilaikyti darbo vietose žmonėms, turintiems mažiau galimybių [tokiems kaip psichikos ir fizinę negalią turintiems bedarbiams, ilgalaikiams bedarbiams, jokios darbinės patirties neturintiems asmenims]. Neretai į mus kreipiasi žmonės, kurie yra psichologiškai palūžę, nepasitikintys savimi, netikintis visuomenę, išgyvenantys stresą dėl finansinių sunkumų ar nesėkmingų darbo paieškų.

Su kiekvienu ieškančiuoju darbo dirbame individualiai: vertiname galimybes darbo rinkoje, atliekame profesinį orientavimą ir konsultavimą, laviname įsidarbinimo gebėjimus, socialinius įgūdžius, tarpininkaujame darbo paieškos procese, teikiame paramą darbo vietoje asmeniui įsidarbinus.

Mes ne tik padedame susirasti darbą, bet darome kur kas daugiau – įkvepiame žmones pamatyti tikslą, įžiebiame viltį ir motyvuojame pokyčiams.

Mūsų vertybės

Dirbdami komandoje, bendraudami  su klientais ir partneriais vadovaujamės penkiomis vertybėmis.

Tikime, kad INDIVIDUALUS POŽIŪRIS į kiekvieno kliento situaciją leidžia suteikti pritaikytas paslaugas ir pagalbą tada, kada jos reikia.

Dirbdami ORIENTUOJAMĖS Į REZULTATĄ ir siekiame tvaraus įdarbinimo.

Esame ATVIRI klientų istorijoms, pagarbiai priimame skirtumus, drąsiai kalbame apie kliūtis ir aiškiai pristatome paslaugas.

LANKSTUMAS mums  leidžia greitai prisitaikyti prie pokyčių darbo rinkoje, taikyti inovatyvius problemų sprendimo būdus ir nepraleisti naujų galimybių.

Klientų ĮGALINIMAS užtikrina savarankiškumą, ugdo savivertę ir suteikia sąlygas atsiskleisti gebėjimams ir talentams.

DIDŽIUOJAMĖS SAVO PASIEKIMAIS

Įdarbinimas

Dirbdami su didelių kliūčių turinčiais žmonėmis pasiekiame gerų rezultatų. Įsidarbinusių procentas siekia daugiau nei 70 %

Projektai

Sėkmingai įgyvendinome per 20 projektų, kuriuos rėmė įvairūs donorai. Esame gavę projektų kokybės konkurso nugalėtojų apdovanojimą.