Įdarbinimo tarpininkė

Biography

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquipea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu funulla pariatur. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Awards

Life Saving

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet.

Volunteering

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy

Skills

Mission
0%
Volunteering
0%
Inspections
0%
Public Meetings
0%

Education

2001

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi sicing elit, sed do eiusmod tempor iusmod.

2008

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi sicing elit, sed do eiusmod tempor iusmod.

2010

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi sicing elit, sed do eiusmod tempor iusmod.

They Say

SOPA konsultacijos padėjo geriau suprasti įvairių negalių skirtumus ir ypatumus, sužinojau, kaip asmenys su negalia gali reaguoti į skirtingas situacijas, su kuriomis susiduria. Gavau informacijos ir patarimų, kaip geriau pasiruošti priimti asmenis su negalia darbo aplinkoje. Padėjo surasti geriausią būdą komunikuoti su naujais negalią turinčiais kolegomis ir padėti jiems atsiskleisti darbo aplinkoje geriausiu būdu.

Aleksandra NevlianskajaSporto lyderė, Decathlon Vilnius

Nuoširdžiai norime padėkoti visai SOPA komandai už bendradarbiavimą, kurio dėka galėjome geriau pasiruošti negalią turinčio kandidato darbinimui. Pradžioje turėjome labai daug klausimų, dažnai susiskambindavome su organizacijos atstovais. Ačiū dar kartą už jūsų kantrybę, žinių pasidalinimą ir visapusę pagalbą mūsų organizacijai.

Agnė BanienėPersonalo konsultantė, Yara Lietuva

Labai tikimės, kad Tautvydo atvejis bus ne paskutinis, kai žmogus su negalia gali taip sklandžiai įsilieti į komandą. Jis dirba su didžiule energija, kruopščiai ir atsakingai. Mes visi vieni iš kitų mokomės ir raginam nesustoti, nes tai ne tik prasminga, bet ir naudinga visoms pusėms: Jūsų dėka turime nepamainomą darbuotoją ir naują draugą savo komandoje. Tautvydas griauna visus stereotipus.

 

Solveiga RatkevičiūtėSocialinio taksi programos vadovė