Agnė Lukaševičiūtė

Įdarbinimo tarpininkė

Biography

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquipea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu funulla pariatur. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Awards

Life Saving

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet.

Volunteering

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy

Skills

Mission
0%
Volunteering
0%
Inspections
0%
Public Meetings
0%

Education

2001

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi sicing elit, sed do eiusmod tempor iusmod.

2008

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi sicing elit, sed do eiusmod tempor iusmod.

2010

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi sicing elit, sed do eiusmod tempor iusmod.

They Say

Labai tikimės, kad Tautvydo atvejis bus ne paskutinis, kai žmogus su negalia gali taip sklandžiai įsilieti į komandą. Jis dirba su didžiule energija, kruopščiai ir atsakingai. Mes visi vieni iš kitų mokomės ir raginam nesustoti, nes tai ne tik prasminga, bet ir naudinga visoms pusėms: Jūsų dėka turime nepamainomą darbuotoją ir naują draugą savo komandoje. Tautvydas griauna visus stereotipus.

 

Solveiga RatkevičiūtėSocialinio taksi programos vadovė

Galimybė sukurti darbo vietą su adaptuotomis darbo funkcijomis ir taip padėti žmogui įsitvirtinti darbo rinkoje - mūsų įmonei tai pirmiausia socialinė atsakomybė ir pareiga. Viena iš mūsų įmonės vertybių kalba apie tai, jog negali būti geriausias visose srityse. Didžiausia mūsų darbuotojų stiprybė - dėmesys ir susitelkimas ties svarbiausiais savo atliekamais darbais. Tad šis darbo funkcijų atskyrimas labai puikiai atspindi įmonės filosofiją ir mums leidžia sumažinti darbo krūvį prekybos vietų darbuotojams bei padeda jiems fokusuotis į jų tiesioginį darbą - klientų aptarnavimą.

Narvesen
Sandra EidintienėUAB "Reitan Convenience Lithuania" personalo vadovė

Sukūrėme darbo vietą Tatjanai pagal ypatingus jos gebėjimus: mergina turi unikalią atmintį, yra labai atsakinga ir kruopšti. Atskirdami funkcijas ir kurdami jai tinkamą darbo vietą nuėjome ilgą ir sunkų kelią, tačiau galiausiai Tatjanos istorija tapo įkvėpimu mums visiems.

 

Rimi Lietuva
Vaida Kaikarienė„Rimi Lietuva" personalo valdymo partnerė