Fire Department Services

Darbuotojų pasiūla
Darbuotojų pasiūla

Nuolat dirbame su ieškančiais darbo asmenimis, todėl galime pasiūlyti kandidatų į laisvas darbo vietas jūsų įmonėje.

Plačiau
Mokymai jūsų įmonėms darbuotojams
Mokymai jūsų įmonėms darbuotojams

Socialiai atsakingi mokymai ir renginiai jūsų komandai

Plačiau
Įvairovės chartija
Įvairovės chartija

Kviečiame prisijungti prie Įvairovės chartijos Lietuvoje, kurios tikslas paskatinti įmones ir organizacijas įgyvendinti ir plėtoti įvairovės iniciatyvas.

Plačiau
Galimybė savanoriauti
Galimybė savanoriauti

Siūlome savanoriauti darbuotojams, kurie savo kompetencijomis gali prisidėti didinant asmenų iš pažeidžiamų grupių įsidarbinimo galimybes

Plačiau

They Say

Labai tikimės, kad Tautvydo atvejis bus ne paskutinis, kai žmogus su negalia gali taip sklandžiai įsilieti į komandą. Jis dirba su didžiule energija, kruopščiai ir atsakingai. Mes visi vieni iš kitų mokomės ir raginam nesustoti, nes tai ne tik prasminga, bet ir naudinga visoms pusėms: Jūsų dėka turime nepamainomą darbuotoją ir naują draugą savo komandoje. Tautvydas griauna visus stereotipus.

 

Solveiga RatkevičiūtėSocialinio taksi programos vadovė

Galimybė sukurti darbo vietą su adaptuotomis darbo funkcijomis ir taip padėti žmogui įsitvirtinti darbo rinkoje - mūsų įmonei tai pirmiausia socialinė atsakomybė ir pareiga. Viena iš mūsų įmonės vertybių kalba apie tai, jog negali būti geriausias visose srityse. Didžiausia mūsų darbuotojų stiprybė - dėmesys ir susitelkimas ties svarbiausiais savo atliekamais darbais. Tad šis darbo funkcijų atskyrimas labai puikiai atspindi įmonės filosofiją ir mums leidžia sumažinti darbo krūvį prekybos vietų darbuotojams bei padeda jiems fokusuotis į jų tiesioginį darbą - klientų aptarnavimą.

Narvesen
Sandra EidintienėUAB "Reitan Convenience Lithuania" personalo vadovė

Sukūrėme darbo vietą Tatjanai pagal ypatingus jos gebėjimus: mergina turi unikalią atmintį, yra labai atsakinga ir kruopšti. Atskirdami funkcijas ir kurdami jai tinkamą darbo vietą nuėjome ilgą ir sunkų kelią, tačiau galiausiai Tatjanos istorija tapo įkvėpimu mums visiems.

 

Rimi Lietuva
Vaida Kaikarienė„Rimi Lietuva" personalo valdymo partnerė

Duty. Honor. Community.

Partners

okolosport
okolosport
okolosport
okolosport
okolosport
tates
okolosport