Skirkite 2 % GPM

Pastaruoju metu į mus kreipiasi vis daugiau vyresnio amžiaus bedarbių.  Nors ir turėdami didelę darbinę patirtį, jie susiduria su iššūkiais susirandant darbą.

Nepaisant amžiaus jie gali prisidėti prie bendros naudos kūrimo.

Skirkite 2 % vyresniems darbo ieškantiems žmonėms. Už gautą paramą padėsime jiems įveikti įsidarbinimo kliūtis ir būti pilnaverčiais visuomenės nariais.

 

Jūsų 2 % padės keisti gyvenimus

Ugdyti gebėjimus

57-erių Jūratė vienoje darbovietėje išdirbo net 36 metus. Darbą tuomet ji buvo gavusi dar pagal paskyrimą. Deja, mėgstamą darbovietę moteris turėjo palikti dėl stuburo operacijos. Niekada gyvenime darbo neieškojusi Jūratė nežino nei kokį darbą galėtų dirbti, nei kokiais būdais jį rasti. Jūratei reikia pagalbos apsisprendžiant dėl darbo paieškos krypties, ugdant savęs pristatymo gebėjimus,  rengiant gyvenimo aprašymą, lavinant kompiuterinius įgūdžius. Gavusi pagalbą Jūratė iš naujo atrastų savo darbo vietą, kuriame pritaikytų sukauptą patirtį ir gebėjimus

Pritaikyti darbo sąlygas

55 m. Genutė po insulto iškrito iš darbo rinkos. Moteris nepragyvena iš netekto darbingumo pašalpos, todėl nusprendė kabintis į gyvenimą ir baigė apskaitininkės kursus. Deja, bandymai įsidarbinti pagal įgytą specialybę iki šiol nebuvo sėkmingi, nes trūksta patirties. O ir vienos rankos nevaldančios darbuotojos darbdaviai nenori priimti, nes dirba ji lėčiau negu kiti. Genutei reikalinga pagalba surandant darbdavį, kuris sutiktų pritaikyti darbo sąlygas pagal jos poreikius

Surasti darbo vietą

58 m. Algirdas jau du metus ieško darbo. Aukštąjį išsilavinimą turintis vyras sutiktų dirbti ir mažai kvalifikuotą darbą, tačiau nesiseka jo gauti. Jis kasdien siunčia savo CV darbdaviams, tačiau retai yra kviečiamas į darbo pokalbius. Vyras įsitikinęs, jog amžius – pagrindinė kliūtis. Juolab, kad kai kurie darbdaviai tiesiai pasako, jog „ieško jaunesnių“. Algirdas yra nusivylęs ir nebesitiki, jog jam pasiseks. Algirdui reikia padėti susirasti darbdavius, kurie vertina vyresnius darbuotojus.

Kaip skirti 2 procentus ?

Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos EDS

Meniu dešinėje raskite – „Paramos skyrimas“

Pasirinkite formą pavadinimu FR0512 v.3

Paspauskite PILDYTI FORMĄ TIESIOGIAI PORTALE

 

Formoje pateikite savo asmeninius duomenis

  • asmens kodas; vardas, pavardė; telefonas; adresas

Užpildykite informaciją apie organizaciją

  • 5 Mokestinis laikotarpis – 2017
  • 6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą – ✔
  • E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
  • E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 300570569
  • E3 Mokesčio dalies paskirtis – VšĮ “SOPA”
  • E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – 2,00
  • E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2021 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus].

Patikrinkite, ar viską užpildėte teisingai ir paspauskite PATEIKTI DEKLARACIJĄ

Prašymą skirti paramą taip pat galima užpildyti ranka

Ačiū Jums!