Skirkite 2 % GPM

Kas trečias į mus besikreipiantis yra jaunas žmogus. Jaunas žmogus nepalytėtas sėkmės, nes užaugo sudėtingomis aplinkybėmis, neturi artimų žmonių, serga nepagydoma liga ar turi negalią.

Kaip ir kiti jauni žmonės jie nori visavertiškai gyventi.

Skirkite 2 % mažiau galimybių turintiems jauniems žmonėms. Už surinktą paramą padėsime jiems įveikti įsidarbinimo kliūtis ir tapti pilnaverčiais visuomenės nariais

 

Jūsų 2 % padės keisti jaunų žmonių gyvenimus

Surasti darbo vietą

17 m. Ema, kaip ir jos sesės ir broliai, augo globos įstaigoje. Jos tėtis mirė nuo narkotikų, o mama sėdi kalėjime. Ema nenori sekti tėvų pėdomis, todėl mokosi kirpėjos profesijos. Ji gyvena mokyklos bendrabutyje. Gaunamų išmokų jai nepakanka, kad galėtų prasimaitinti. Emai reikalinga pagalba susirandant darbą kelioms valandoms vakarais ir ugdant savarankiško gyvenimo įgūdžius. Gavusi pagalbą Ema galėtų kurti savo gyvenimą ir turėtų šansą į šviesesnę ateitį.

Pritaikyti darbo sąlygas

29-erių Viktorui sunkiai sekėsi mokslai, todėl mokyklą jis baigė pagal specializuotą programą. Prieš devynerius metus jam diagnozuota šizofrenija. Nors liga nesikartoja, Viktoras turi kas mėnesį leistis vaistus. Dėl vaistų poveikio Viktoro judesiai yra lėtesni ir jam sunku suspėti su kitais. Viktorui reikalinga pagalba surandant darbo vietą, kurioje nereikėtų didelės spartos. Gavęs pagalbą Viktoras galėtų sėkmingai pritaikyti turimus gebėjimus ir jaustis reikalingu.

Teikti asistento pagalbą

27-erių Aleksas nesunkiai susiranda darbą, tačiau išsilaikyti darbo vietoje jam nesiseka. Dėl nežymaus intelekto sutrikimo jam sunku išlaikyti dėmesį ir suvokti paskirtas užduotis. Be to, Aleksas nesugeba dalykiškai bendrauti, todėl neretai sukelia konfliktus su bendradarbiais.  Aleksui reikalingas asistentas, kuris darbo vietoje apmokytų tinkamai ir laiku atlikti užduotis bei lavintų jo bendravimo įgūdžius. Gavęs tinkamą pagalbą Aleksas taptų sėkmingu darbuotoju ir neštų naudą visuomenei.

Kaip skirti 2 procentus ?

Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos EDS

Meniu dešinėje raskite – „Paramos skyrimas“

Pasirinkite formą pavadinimu FR0512 v.3

Paspauskite PILDYTI FORMĄ TIESIOGIAI PORTALE

 

Formoje pateikite savo asmeninius duomenis

  • asmens kodas; vardas, pavardė; telefonas; adresas

Užpildykite informaciją apie organizaciją

  • 5 Mokestinis laikotarpis – 2016
  • 6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą – ✔
  • E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
  • E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 300570569
  • E3 Mokesčio dalies paskirtis – VšĮ “SOPA”
  • E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – 2,00
  • E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2020 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus].

Patikrinkite, ar viską užpildėte teisingai ir paspauskite PATEIKTI DEKLARACIJĄ

Prašymą skirti paramą taip pat galima užpildyti ranka

Ačiū Jums!