Darbo paieškos laboratorija

Basic RGB eu-flag-erasmus_vect_possmpf-logo

Euroguidance programos  projektas

Projektu siekiama sukurti metodinę priemonę – įrankį, įgalinantį kryptingai ir planingai organizuoti darbo paiešką bei savarankiškai mokantis ugdyti įsidarbinimui reikalingus gebėjimus.

Projektas  finansuojamas Erasmus+ programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis

Projekto trukmė: 2015 m. balandis – spalis

Pagrindinės projekto veiklos

Parengta užsiėmimų programa ieškantiems darbo „Darbo paieškos laboratorija“

Projekto metu 108 darbo ieškantys asmenys sustiprino darbo paieškos gebėjimus. Praktinių užsiėmimų metu jie ne tik ugdė gebėjimus, bet ir dalyvavo tiriamojoje veikloje –  buvo aiškinamasi jų poreikiai, fiksuojamos dažniausiai daromos klaidos ieškant darbo, išbandomos įvairios praktinės užduotys, atrenkamos tinkamiausios priemonės.

“Labiausiai patiko kelti iššūkius ir juos vykdyti“ (Greta, 22 m.)

“Tai galimybė pamatyti save iš šalies ir tinkamai pasiruošti einant darbintis, analizuoti savo klaidas ir turėti palaikymą beieškant darbo” (Julija, 21 m.)

„Reikalinga ir gera patirtis ieškant darbo pagal savo specialybę“ (Donatas)

“Labiausiai patiko darbo pokalbio simuliacijos, kurios buvo nauja patirtis ir suteikė naudingų įgūdžių. Užsiėmimai padėjo labiau pasitikėti savimi, atrasti naujų kasdienybės  spalvų ir būti naudingesniu visuomenėje” (Viktorija, 23 m.)

Sukurta nuotolinių darbo paieškos mokymų svetainė www.misija-darbas.lt

Ištyrus darbo ieškančiųjų poreikius, sukurta darbo paieškos mokymų svetainė. Svetainė  skirta ieškančiajam darbo, neturinčiam bazinių  žinių ir gebėjimų: jaunimui, įsiliejančiam į darbo rinką pirmą kartą, vyresnio amžiaus asmenims, iškritusiems iš darbo rinkos ir norintiems į ją grįžti, ilgalaikiams bedarbiams, socialiai pažeidžiamoms grupėms, susiduriančioms su sunkumais integruojantis į darbo rinką ir kt.

Svetainėje pateikti nuotolinio mokymosi kursai:

  • Darbo paieškos būdai
  • Pokalbis su darbdaviu telefonu
  • Laiškas darbdaviui
  • Darbo pokalbis

Švietimo mainų paramos fondas šį mūsų projektą pripažino „Kokybės konkurso 2016″ nugalėtoju

img_7155 img_7295 photo-2016-11-16-14-40-08 kokyb-2